MUDr. Václav Matuška

 

Upozornění!!! Od 01.01.2021 měníme ordinační hodiny. Zároveň bude zrušen provoz ordinací v Protivíně, Miroticích, Čimelicích a Mirovicích.
 

V době, kdy je nutné dodržovat zásady minimálního kontaktu:

Rád budu léčit Vaše obtíže s tím, že se budete telefonicky objednávat. Během hovoru se domluvíme, zdali je nutné, abych Vás vyšetřil v ambulanci, nebo postačí situaci konzultovat telefonicky.

Pokud bude nutné vyšetření v ambulanci, budu postupovat tak, abyste v mé čekárně nepřišli do kontaktu s jinými pacienty. Objednací časy budou v dostatečném odstupu. Já i můj personál bude vybaven ochrannými pomůckami. Nikdo z ošetřujícího personálu není v karanténě.

Pro telefonický kontakt poskytuji nové číslo 723291633, a byl bych rád, abyste volali pokud možno v dopoledních hodinách.

MUDr. Václav Matuška

 

Ortopedická ambulance

Ošetřujeme nemocné s postižením a úrazy pohybového aparátu.

Diagnostikujeme nemoci velkých i drobných kloubů a páteře, svalového a šlachového aparátu.

Úrazy končetin a páteře, které ošetřujeme přednostně i před objednanými pacienty.

Jsme schopni poskytnout veškeré ošetření konservativního charakteru včetně punkcí, evakuací abscesů a hematomů a jejich drenáž

Aplikujeme léčebné prostředky do kloubů, jejich blízkosti, do úponů šlach a do okolí bolestivých svalů páteře. Léčba se týká i preventivnícch zákroků na kloubech nitrokloubními aplikacemi různých léčebných prostředků, jako jsou protizánětlivé hormonální přípravky, roztoky chránící chrupavku nebo deriváty krevní plasmy, působící vhodně na regeneraci kloubní chrupavky.

Léčíme onemocnění nohou, jeko je vrozená i získaná plochá noha a její komplikace, jako je vbočený palec a další deformity prstů nohy, patní ostruhy, nášlapky, kuří oka a bradavice nohou.

Diagnostika onemocnění kloubů s indikací operační léčby s možností operací na špičkových pracovištíche

Máme vlastní zásobování ortopedickými protetickými pomůckami, jako jsou ortopedické vložky, ortezy a  napojení na pracoviště vyrábějící individeelní zdravotní pomůcky  (včetně světové jedničky fy Otto Bock)

Provádíme i chirurgické úkony indikované na jiných pracovuíštích např. odstraňování kožních afekcí pacientům z kožní ambulance, nebo analgetické infuse pacientům léčených na neurologii.

Pacienty s chronickými obtížemi objednáváme podle času, lze se objednat telefonicky na tel č +420 382 211327. Akutní bolestivé stavy a úrazy ošetřujeme přednostně bez objednání.

 

ORDINAČNÍ HODINY:

Pondělí     07:00 – 11:30

Úterý         07:00 – 11:30

Středa       ordinace uzavřena

Čtvrtek      07:00 – 11:30

Pátek         07:00 – 11:30

Nově možnost on-line objednávky návštěvy!!!